Детальніше про нас

Головна сторінка - Про нас

На кордоні України та Румунії, у мальовничому Закарпатті є невелике селище Солотвино. Тут знаходиться справжнє природне диво - Солотвинські озера. Ці водойми дуже відомі навіть за межами України. Більшість із них дуже солоні, що дозволяє купатися в них навіть тим, хто не вміє плавати - вода триматиме Вас на плаву. Також зустрічаються озера з прісною і йодованою водою.

За своїми лікувальними та оздоровчим властивостям Слотвинські озера навіть змагаються з Мертвим морем в Ізраїлі. Тож з'їжджаються сюди туристи не тільки для звичайного відпочинку, а й щоб підлікувати артрит, астму чи алергію. Для цих цілей у селищі діє й алергологічна лікарня, що ефективно використовує природні властивості регіону. Саме селище оточене лісом, його запах змішується з солоним повітрям, що дозволяє дихати дійсно на повні груди.

Рекреаційно-готельний комплекс "Затишок на узліссі" розміщений у зеленій зоні, подалі від метушні та галасу відпочиваючих.

Ми пропонуємо послуги зеленого туризму: комфортне проживання в затишних будиночках на узліссі з чудовим виглядом на краєвид, кожен номер оснащений телевізором та зручним диваном, харчування, санвузли з душовими кабінками та гарячою водою, кухня та простора їдальня.

Якщо Ви цінуєте спокій та хочете насолодитися красою природи Закарпаття, тоді наш комплекс "Затишок на узліссі" - це саме те, що Вам потрібно!

Переглянути галерею 3D огляд

Комфорт

Харчування

Зелена зона

Сервіс